Jirka 3. kapitola

9. ledna 2010 v 21:46 | Abigail |  Glosy
Tak po dlouhý době přidáváme další část :) Tentokrát se k nám připojila spolužačka :) Tak přeju hezký počteníčko.

Paní Weasleyová je vzbudila už v šest hodin(asi bych jí praštila tak brzo), oblékli se a sešli na snídani museli si ji udělat sami, (chudáčci) protože paní Weasleyová pomáhala oblékat Fleur.(chudák Fleur xD)
Ron snídaně dělat neuměl(teď už je asi umí) (jistě, Ron náhle ochrnul. Gr...) tak se toho ujal Harry.(ó ten dokonalý Harry)
Ty v tom máš praxi,(jistě a uvozovky jsou v praxi příliš)usmál se Ron když mu Harry podal tři toasty.
Dursleyovým jsem dělal snídani od pěti let,(a když mi bylo šest vozil jsem je do práce) (nejspíš si rozumí i bezeslov)pousmál se i když mu dělali vždy potíže, tak docela rád na ně vzpomínal,že (když otročíte tak si na to vždycky rádi vzpomenete) vzpomněl si na ty vylomeniny(tobě něco vylomim), co nevědomky způsobil.
Za chvíli přišla Ginny a Hermiona, Hermiona pomohla Harrymu dělat snídani(asi byl unavený z těch tří toastů pro Rona) za chvíli měli snídani pro všechny.
Nasnídali se a kolem desáté hodiny se šli převléknout do společenských hábitů.Harry zjistil, že se mají přemístit na nějakou louku v Irsku( kde už na ně čekala chybějící tečka) Ginny chyť se Harryho řekl pan Weasley,který se na něj upřeně díval a používal telepatii to organizoval a ukázal Harrymu mapu kde měla být čárka bylo vyznačeno kam se mají přemistit
Ginny měla na sobě pomněnkově modrý hábit, který ji moc slušel Harry myslel na to jak moc ji chce políbit radši se otočil aby to vydržel,(sejde z očí, sejde z mysli...)pevně se drž řekl Ginny cítil jak ho chytila a s hlasitým prásk zmizeli znovu(a čárka s nimi) měl pocit že ho někdo protáhl úzkou hadicí (vážně? Tentokrát jsem ho praštila palicí...) a objevili se na překrásné (ano, byl tam kůl na hlavu autora) louce kde na jedné straně byli Víly a na druhé straně Berlínské zdi byli normální lidi.
"Už mě můžeš pustit řekl",Ginny když ho pořád bolestivě svírala (taky mu bolestivě sevřu hlavu, možná vyplodí něco normálního) trochu povolila ale pořád ho držela a pak zase povolila a zase ho držela.....
"A co když se mi nechce," usmála se nevině(i když by se za ty hrubky měl autor cítit vinný)
"Ginny nech toho," posmutněl Harry zase mě obtěžuje...kdy už pochopí, že ji nikdy milovat nemůžu?
"Harry (čárka) Snape už mu určitě řekl, že ……co to vidím? Že by konečně uvozovky?!"nedořekla větu protože ji Harry přerušil
Promluvíme si po svatbě, (tentokrát musíte mít velkou představivost na ty dialogy)řekl a sedl si na židle, jedna mi nestačí, pomyslí si nadšeně a přesedá si z jedný na druhou a zpátky které tam byli přichystány na obřad (grr co jen tu chybí?)Ginny šla pryč když se jí zeptal kam jde odpověděla že musí dělat s Gabrielou družičku. (Nevím jestli se bojí interpunkce jeho nebo on jí)
Sledoval jak přichází Ginny a Gabriela, za nima Bill, který se tvářil nervózně (tečka jde asi taky v průvodu)Za ním šli Pan a paní Weasleyovy a vedle něho Fleur která měla na sobě růžové šaty vypadala prostě úžasně(akorát tak k doslovnému zakousnutí) Ron na ni koukal s otevřenu pusou.(jak jinak)Za ní šli její otec a matka-víla. (co to?)(je matka včela tak je i matka víla, jen doufám, že nemá tak obří zadek jako mají matky včely)
Pomalu došli k nějakému kameni(eh?) u kterého čekal oddávající.
Bille Weasley berete si zde přítomnou Fleur Delacour za ženu , začal mluvit(nějaký to přivítání by se šiklo)
(uvozovky)Ano, beru odpověděl s úsměvem Bill(tečkááá, uvozovky....grrr)
Fleur Delacour berete si zde přítomného Billa Weasleyho za muže, řekl(už to raši nekomentuju vzdala sem a okomentovala až po tomhle...)(svatební dary jsou plné teček :))
Ano, beru odpověděla Fleur a usmála se na Billa
Nechť jsou tyto dva prsteny důkazem vašeho manželství a podal jim podnos s prsteny.
Nyní se můžete políbit, dokončil svou řeč (a já začnu zvracet)
Bill a Fleur se políbili a hned se objevila hostina ještě větší než v Bradavicích. (V Bradavicích se vaří jenpro sedm ročníku a čtyři koleje...tahle hostina musí být určitě větší)
Jedli a pili až do večera večer (večera večer?)byl krásný ohňostroj pak začali uklízet (koštat tam bylo více než dost)(kouzla zapomněli...) přemístili zpět domů.Harry si šel lehnout když k němu přišla Ginny a sedla si k němu na postel.( už si lehnout nešel)
Harry tohle mě vadí (mně taky) a ty to děláš úplně zbytečně protože Snape mu( že by snad ty-víš komu?) určitě řekl že spolu chodíme tak mě hrozí nebezpečí (to teda hrozí!)(taky mi hrozí nebezpečí...záchvatu z lidské...hmmmm nedbalosti a nebo blbosti) pořád.
Harry stačil odpovědět pouhý Hm(hmm a tady na velké písmeno nezapomeneš!) a usmyslet že má pravdu ale to už Ginny nečekala na nic jiného svalila ho na postel ( na které měl už dávno ležet)a začala ho líbat nejdřív se Harry bránil ale pak se do jejího polibku plně vžil a nechtěl Ginny pustit. (Kdyby se autor raději blíž seznámil s interpunkcí)
Najednou někdo vrazil do dveří(to bych fakt nečekala) a zůstal zaraženě stát Harry se neochotně odtrhl od Ginnyných úst aby se podíval kdo je vyrušil, Ginny také.(podívala , nebo odtrhla?)
Ve dveřích byl Ron s Hermionou(grupááč) a koukali překvapeně(vážně?)Ron zavřel pusu polkl ale nevydal ani hlásku( mno protože jí spolkl!neumíš číst?)
První se vzpamatovala Hermiona (a tečku schovala do kapsy)
"Harry vy (jsi pro mě tak důležitý...můžu ti vykat? Nebo je jich víc?) s Ginny zase chodíte"?rozzářila se Harry pohlédl na Ginny a pak zpátky na Hermionu a (zbytek si domyslete sami, snad máte dostatečně velkou fantasii)
"Jo, chodíme," usmál se (a už to víme)
A proč si nám to neřekl?zeptal se Ron (nějakej zvědavej, ne?) který se už vzpamatoval
"A kdy?" usmál se Harry, "právě jsme spolu zase začali chodit," (uííí...jak se tomuhle vyhnout?)
Všichni se nad tímhle museli alespoň usmát. (smíchy asi puknu) Ginny slezla s Harryho postele a(az harryho ne?) s Hermionou šly do jejích pokoje pokračovat..
Vážně jste začali chodit až teď?(Kam? Vím jistě, že se tomu místu vyhnu)zeptal se trochu pochybovačným tónem, Ron když už byli v posteli(jen doufám, že měli každej svou)
Jo, ozval se podrážděně Harry (Sbohem! Mé malé gramatické cítění bylo ubito.)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama